DITA paralajmëron dorëheqjen e Saimir Tahirit.

Burime pranë qeverisë thanë për DITA se z.Tahiri pritet të dalë gjatë ditës së sotme për të deklaruar dorëheqjen nga posti. I cilësuar nga opinioni publik si një nga ministrat më të suksesshëm të kabinetit Rama, Tahiri ishte vënë prej kohësh në qendër të akuzave të PD-së dhe opozitës. Dorëheqja e tij shihet si një […]

Vazhdo të lexosh