Në gjëndje të dehur me makinë godet pikë e karburantin në Durrës/ Video

Policia e Durrësit arrestoi një 25-vjeçare që ishte në drejtim të makinës e dehur. Sadjona Dervishi, banuese në Durrës rreth orës 23:40, në autostradën Durrës–Tiranë, tek një karburant, duke drejtuar automjetin tip Benz ka humbur kontrollin e mjetit duke u futur brenda në karburant dhe më pas është përplasur me reklamat e tij. Për pasojë […]

Continue Reading