Fillojnë të rikthehen në PD ish kritikët e Bashës. FOTO

Pas ceremonisë së inagurimit të bustit të Pjeter Arbnorit në oborrin e sallës së Kuvendit ku moren pjesë politikë  nga të gjitha kahet poltike, ish drejtuesit e lartë të adminstratës dhe Partisë Demokratike Besnik Mustafaj dhe Genc Rruli janë parë të hyjnë në selinë e PD. Dhe sipas burimeve mediatike nga selia Blu ata kanë […]

Continue Reading

Izmir Smalaj: Synoj të bëhem kampion bote.

Në orët e para të mëngjesit të sotëm kampioni europian në  Atletikë Izmir Smajlaj mbërriti në Aeroportin ndërkombëtar “Nënë Tereza” në Tiranë. Shumë miq e familjarë ishin në pritje të kampionit i cili u shpreh i emocionuar se medalja i shkonte të gjithë shqiptarëve, mbështetësve dhe familjes së tij. Smajlaj: “Ishte garë e fortë që […]

Continue Reading