Lleshaj: Gazi lotsjellës që policia përdori në protestë është blerë në…

Ministri i Brendshm, Sandër Lleshaj, intervistë për gazetarin Roland Qafoku, në emisionin “Debati në Channel One”. Zoti ministër, a jeni i kënaqur me mënyrën se si policia ka menaxhuar protesta e opozitës gjatë ditëve të fundit? Puna e deshi ta nis detyrën me menaxhimin e protestave, duke menaxhuar një situatë të ngarkuar dhe jo fort […]

Vazhdo të lexosh