Rudina Dembacaj i rikthehet televizionit/ Ja ku do ta shikojmë

Rudina Dembacaj, e njohur për rolet e saj në Portokalli dhe Al Pazar, do të rikthehet në ekran. Në jetën e saj kanë ndodhur shumë ndryshime, që nga koha e fundit, kur ka qenë në ekran. Ajo tashmë është martuar dhe është mama e një vajze. Megjithatë kanë mjaftuar pesë muaj nga lindja për Rudinën […]

Continue Reading

Basha kthehet nga Amerika dhe do i bashkohet çadrës sot në orën 18:00.

Sot pritet qe lideri demokrat Basha kthehet nga Amerika dhe do pershendesi protestuesit tek çadra e lirise. Basha do njohi protestuesit me viziten e tij ne SHBA si dhe do beje te ditur rezultatet e arritura te kesaj vizite. Ne SHBA kryetari demokrat eshte takuar me shume figura te njohur te partise Republikane, kongresmene si […]

Continue Reading

Nexhmie Pagarusha, sjell një këngë kushtuar nënës

Nexhmije Pagarusha kësaj radhe vjen me një bashkëpunim me këngëtaren Yllka Kuqi, me një këngë tepër të veçantë dedikuar nënave. Në një prononcim për Telegrafin, këngëtarja Pagarusha rrëfehet për këtë rikthim të veçantë pas kaq vitesh në skenë. “Nuk e di a ka ndonjë njeri të paprekur nga ata që e kanë përjetuar vdekjen e […]

Continue Reading