Plagosen me granatë dy fëmijë në ish-repartin ushtarak në Tiranë

Burime nga Policia bëjnë me dije se fëmijët ishin duke luajtur në një shtëpi të braktisur dhe po qëllonin më gurë drejt një objekti, i cili dyshohet se ka qenë predhë ose municion tjetër dhe ka shpërthyer. Fëmijët ishin rreth 20 metra larg dhe kanë mbetur të dy të plagosur. A.K 16 vjeç dhe E.K […]

Vazhdo të lexosh