Basha sfidon Edi Ramën: Qeveri teknike dhe më pas zbatojmë vettingun

Basha ka komentuar sot  akuzat e PS-së se protesta e opozitës ka si qëllim bllokimin e Vettingut dhe reformën në drejtësi. Në fjalën e mbajtur sot në protestë, Basha paraqiti dhe një ofertë të re për Kryeministrin. Ai tha se PD është gati të votojë ligjet e mbetura të reformës, me kushtin që më parë […]

Continue Reading