PSG ofron 50 milion euro për…

Alisson Becker është bërë objektivi kryesori i Paris Saint-Germainit për sezonin e ardhshëm para Gianluigi Donnarummas. Sipas Calciomercato.com, parisienët kanë lëvizur fokusin e tyre pasi që fillimisht synonin Donnarumman. Gjersa ishin të përgatitur të paguajnë 30 milion euro për yllin e Milanit, i cili sivjet do të mbush 19 vjet, është raportuar se PSG me […]

Continue Reading

Barcelona shkatërron 3-0 Realin. Video

Ka përfunduar me rezultatin 0-3 takimi Real-Madrid-Barcelona, një ndeshje që i kishte të gjitha, gola, karton të kuq, penallti dhe mbi të gjitha emocion. Takimi nisi vrullshëm për vendasit të cilët arritën që të shënonin që në minutën e dytë, por Cristiano Ronaldo ishte në pozicion jashtë loje. Deri në minutën e 30 Barcelona ishte […]

Continue Reading

Julia Roberts ka udhëtuar për në stadiumin e Santiago Bernabeu për të takuar futbollistët e Real Madridit. Video

Julia Roberts ka udhëtuar këtë fundjavë për  në stadiumin e ‘Santiago Bernabeu” për të takuar futbollistët e Real Madridit. Pas përfundimit të ndeshjes me Barcelonën,  lojtarët madrilen janë takuar të gjithë me radhë me aktoren e famshme. Aktorja ishte së bashku me familjen e saj, ndërsa u shpreh se ishte mjaft e emocionuar teksa takonte […]

Continue Reading