Rama i nxehur gjatë emisionit me Ylli Rakipin: Ik mos na çaj bythën ti/ Video

Kryeministri Edi Rama është “tradhëtuar” nga regjia e televizionit News 24, të cilët i kanë publikuar një video në momentin kur transmetoheshin reklama në emisionin “Të Paekspozuarit”. Video ka mbërritur në faqen “Lolita”, e cila e ka publikuar për lexuesit e saj. Gjatë videos, Rama shihet i tensionuar me moderatorin Ylli Rakipi, të cilit i kërkon […]

Vazhdo të lexosh

Rama Rakipit: Ti ha pula me Lubonjën e Bushatin. Rakipi: Të kanë rënë qerpikët

Edi Rama i është kthyer shprehjes së vjetër, që siç duket e përdor sa herë që vjen në studiot e emisioneve televizive në ‘News24’. E tillë ka qenë edhe sot skena, ndërsa kreu i qeverisë përmend Zotin në emisionin ‘Të paekspozuarit’. Pasi gazetari Ylli Rakipi i ndërpreu fjalën, Rama acarohet dhe ndërhyn menjëherë, duke shtuar […]

Vazhdo të lexosh