Kreshnik Çollaku publikon shkresën e ish ministrit diktatorial/ Ja kush është ai

Të asgjësohen pa pritur përfaqësuesin e Ministrisë, të gjitha dosjet e bashkëpunëtorëve, të përpunimeve dhe dosje te tjera që janë veçuar për asgjësim si dhe kartelat e kontigjenteve të hequr, librat e evidencës të punëtorëve operativë të hequra nga përdorimi dhe dokumenteve të përkohshme të veçuara për asgjësim të shkallës sekret, Ares personal dhe SRV […]

Vazhdo të lexosh

Elio Laze paralajmeron për publikime të tjera të Afrim Bakaj-t dhe lidhjet e tij me politikanë të rëndësishëm ku ai mban pushtetin në këmbim të pagesave. VIDEO

Aktivisti i LSI dhe njeheresh ish keshilltari i Drejtorit te Pergjitshem te Burgjeve, Elio Laze, ka bere publike nje material kur ai drejtonte emisionin ne nje prej televizioneve tona. Ai gjithashtu paralajmeron se ka materiale te tjera per publikim per Afrim Bakaj-n, dhe lidhjet e tij  me politikane te rendesishem ne vend. Ja statusi i […]

Vazhdo të lexosh

Basha ka bërë publike një video ku ka renditur të gjitha gënjeshtrat e Edi Ramës. Kush gënjen?/Video

Kryedemokrati Lulzim Basha ka vendosur që të sfidojë kryeministrin dhe kreun e PS-së, Edi Rama. Basha ka bërë publike një video ku ka renditur të gjitha gënjeshtrat e Edi Ramës. Kreu i PD-së ka marrë deklaratën e Ramës në lidhje me krimin dhe kriminelët dhe ka renditur raportet e dy institucioneve të rëndësishme si, Departamenti […]

Vazhdo të lexosh

Dritan Zagani ka publikuar shkresën sekrete të ish-ministrit të Drejtësisë Ylli Manjani

Ish-shefi i Antidrogës, Dritan Zagani ka publikuar shkresën sekrete të ish-ministrit të Drejtësisë Ylli Manjani dërguar Zyrës Federale të Drejtësisë së Zvicrës që në më 25 mars 2016. Në letër shkruhej se shtetasi Dritan Zagani, bazuar në informacionet e Prokurorisë së Përgjithshme, vazhdon të jetë subjekt i shpallur në kërkim për drejtësinë shqiptare në bazë […]

Vazhdo të lexosh