Shpërthen Koço Kokëdhima: PS-ja është një parti bandash.

Nga Elbasani ku prezantoi për socialistët Lëvizjen “Zgjidhja”, Kokëdhima e cilësoi Partinë Socialiste si një parti bandash. Sipas Kokëdhimës, Tirana është dega më e shpartalluar e kësaj partie, ndërsa shton se mungesa e zgjedhjeve që nga 2011, vjen si pasojë e rivalitetit Veliaj-Tahiri. Sipas Kokëdhimës, Tahiri dhe Veliaj, janë dy “princat” e Rilindjes që e […]

Vazhdo të lexosh