Botërori 2018/ 8 lojtarë kapen në festa të çmendura me prostituta dhe alkool

Ky është skandali që ka ndezur Meksikën vetëm pak ditë para fillimit të Botërorit. Sipas revistës “TV Notas”, pas miqësores me Skocinë në stadiumin “Azteka”, që u fitua 1-0 nga vendasit, lojtarët e skuadrës “Tricolor” kanë organizuar një festë private në kryeqytet, ku kanë konsumuar pa masë alkool në shoqërinë e prostitutave të rangut të […]

Continue Reading

Arrestohet bosi shqiptar, truri i prostitucionit në Itali. Ja emri

Policia italiane ka vënë në pranga ditën e djeshme dy persona, një shqiptar dhe një italian, të cilët zotëronin tregun e drogës në Trieste. Bëhet fjalë për shqiptarin Leonard Ivanaj, i cili në bashkëpunim me italianin Alessandro Spinnato, 28 vjeç, i  njohur si Mister Simpatia kishin ngritur një rrjet të tërë të trafikimit të drogës […]

Continue Reading

Denoncimi: Mark Frroku na ka shfrytëzuar pë prostitucion

Në emisionin “Opinion”, gazetarja Anduela Llabani deklaroi se në Prokurorinë shqiptare disa vajza kanë bërë denoncim ndaj ish-deputetit. Janë 15 femra që kanë depozituar kallëzim kundër Mark Frrokut të cilin e akuzojnë se i ka shfrytëzuar për prostitucion në Belgjikë. Këto denoncime janë bërë pak muaj më parë dhe janë përdorur nga organi i akuzës. […]

Continue Reading