Basha: 12 orë pas vrasjes së Cukut, shteti s’ka reaguar ende!

  Lulzim Basha ka deklaruar sot në çadrën e protestës se kanë kaluar 12 orë nga vrasja e Artan Cukut, ish-drejtuesit të lartë të Policisë dhe shteti shqiptar nuk ka reaguar ende, sepse ” kjo qeveri nuk ka kurajon dhe moralin të ngrejë zërin,” u shpreh ai. “Të dashur miq , – tha Basha, – më lejoni t’ju […]

Continue Reading