Eliona Pitarka reagon ndaj mesazheve erotike që u raportuan se ishin shkëmbyer mes saj dhe një mashkulli

Eliona Pitarka ka reaguar ndaj lajmeve të publikuara në faqet e thashethemeve rreth një bisede të pretenduar erotike me një mashkull. Nga mesazhet e postuara, citohej “i dashuri” i aktores që shprehej xheloz për kolegun e saj, Julian Deda, ndërkohë që më pas ka vazhduar biseda erotike. Mirëpo, në një postim në Facebook, Eliona ka […]

Continue Reading