Neymar nuk gjen paqe në Paris

Humbja e parë e sezonit e Paris Saint-Germain bëri bujë, në Francë si dhe në pjesën tjetër të botës. Gjithçka lidhet për faktin se skuadra nuk arriti të bënte asnjë goditje në portë Rennes, duke patur në formacion treshen fantastike Messi-Neymar-Mbappe. Në Paris, ka kritika për të gjithë lojtarët, por veçanërisht për brazilianin i cili […]

Vazhdo të lexosh

Shkëlqen sërish Neymar/ Video

Paris Saint Germain vijon me formën e mirë në Ligue 1 duke marrë tri pikë edhe në javën e tretë pas fitores 6-2 ndaj Tuluzës, shkruan Gazeta Express. Në “Parc des Princes” Neymari debutoi në mënyrën më të mirë të mundshme, duke shënuar 2 gola dhe asistuar për një tjetër. Neymar (31’ dhe 90’), Adrien […]

Vazhdo të lexosh