Kishin vajt në mbështetje të banorëve në Shkozë, por ja çfarë i thotë njëri prej tyre deputetit Paloka

Disa deputetë të PD-së shkuan sot në Shkozë në mbështetje të banorëve që po iu prishen shtëpitë, dhe prania e tyre atje  është shoqëruar me një incident ku njëri prej banorëve në bisedë e sipër i ka thënë Palokës të mos shkojnë për show pranë banorëve pasi plani për prishjen e shtëpive është bërë nga […]

Vazhdo të lexosh

Rama mbrohet pas Zaho-s

Provokimi që iu bëri Rama demokratëve dje, kur kaloi pranë protestës, ndezi thirrjet “kriminel” dhe “hajdut”, por askush nuk iu afrua më shumë se ç’duhej. Në fillim kryeministri kaloi i rrethuar nga truprojat e tij. Shkoi në një lokal aty pranë dhe drekoi me familjen. Në kthim, kur protestuesit ishin përgatitur ta shihnin tek kalonte, […]

Vazhdo të lexosh

Paloka: Mazhoranca është në situatë frike.

Ne nje deklarate per mediat, kreu i grupit parlamentar te PD-se, Paloka u shpreh se: Mazhoranca është në situatë frike. Parlamenti është bllokuar prej gati 1 ore. Incidenti që ndodhi kishte shkaktar deputetët e mazhorancës, të cilët thyejnë rregullisht dhe janë dy deputetë tipikë, Balla e Braçe dhe pikërisht gjithmonë kur flet ish-presidenti dhe ish-kryeministrit. […]

Vazhdo të lexosh