Ndahet dhe një tjetër çift i Big Brotherit

Ata ishin një nga çiftet e preferuara të këtij ediconi edhe pse mesa duket kaq ishte edhe aventura e tyre. “Sepse kaq ishte, Faleminderit për besimin të gjithëve. Ju falenderoj me zemër,”-ka shkruar Dona në Instastoryn e saj, duke lënë përshtypjen se lidhja e saj me Musën ka mbaruar. Ky është një tjetër çift i Big […]

Vazhdo të lexosh

Edhe lojrat e fatit në duart e Olsi Ramës.

Përmes një koncesioni abuziv, Edi Rama i ka dhënë vëllait të tij Olsi Rama marrjen nën kontroll të aktivitetit të lojërave të fatit, me qëllim pastrimin e parave të pista. Në kundërshtim me të gjitha procedurat ligjore, koncesioni i është dhënë kompanisë, Mc Networking, e cila zyrtarisht figuron në pronësi të ortakut të Olsi Ramës, […]

Vazhdo të lexosh