Berisha: Rama, ndalo bandat!

Kjo është thirrja të cilën ish-Kryeministri Sali Berisha është detyruar t’i bëjë sot, kreut të qeverisë Edi Rama, pas incidenteve që po shtohen dita ditës gjatë kësaj fushate elektorale. Dhe incidenti i radhës shënohet në Pukë. “Puka në dorë të bandave, – konstaton Berisha në rrjetet sociale duke sjellë emra dhe fakte. – Banda e kryetarit të Bashkisë Pukë vendos postblloqe pas mesnate […]

Vazhdo të lexosh