Berisha: Edvin, mbaj shënim. Nuk ke parë gjë akoma

Në një status në Facebook, Berisha shkruan se pas përpjekjeve të Kryeministrit Edi Rama që të dështonte takimin Basha-Mogherini, kjo gjë nuk ndodhi. Ish-Kryeministri ka një mesazh edhe për Edi Ramën. Statusi në Facebook i ish-Kryeministrit Sali Berisha: Nje fitore historike e popullit te lirise! Te dashur miq, takimi i Perfaqesues se Larte te BE […]

Vazhdo të lexosh

Mogherini është zyrtarja e vetme e BE që po mbron aferën e Romana Vlahutin me vilën 1.6 milionë Euro.

Mbrëmë Lulzim Basha deklaroi se nuk do të ishte pjesë e takimit me përfaqësuesen e lartë të BE-së, Federica Mogherini në Tiranë, por sot gjërat ndryshuan dhe në axhendën e saj është parashikuar edhe një takim me kryedemokratin në orën 19:45, siç konfirmoi News 24. E për këtë duket se një person brenda Partisë Demokratike […]

Vazhdo të lexosh