A ka miqësi Basha me vajzën e Trump?

Mbrëmë në “Zonë e Lirë”, ku ishte i ftuar Lulzim Basha Arjan Çani ka zbuluar për herë të pare, se kreu i PD-së, Lulzim Basha ka njohje personale me Ivanka Trump, vajza dhe njëkohësisht këshilltarja e presidentit të SHBA, Donald Trump. Sipas tij ai kishte informacion, se në mos miqësi mes Bashës dhe vajzës bukuroshte […]

Vazhdo të lexosh