Kantautori Dashnor Diko i shkruan Ndrenikës: Profesor , mos je pak i merzitur ?

Profesor , mos je pak i merzitur ? Eh ..ke te drejte , sepse fjalen Artist duan ta rrembejne dhe ata qe skan lidhje me Artin, mund te besh nje shkolle dhe mer nje profesion , mekanik , doktor, marangoz etj, por vetem Artist nuk behesh kurre nese nuk e ke te lindur, paguaj lek […]

Continue Reading