Youtube vendos të mbështesë WhatsApp-in

WhatsApp është bërë një nga aplikacionet më të përdorshëm dhe gjithëpërfshirës kohët e fundit. Por tani WhatsApp duket se po merr mbështetje edhe nga YouTube në kuadër të aplikacionit, kështu që në momentin kur klikoni një link që në fakt ekziston në Youtube ju nuk do dilni fare nga WhatsAppi por linku do hapet menjeherë në të njëjtën faqe. […]

Vazhdo të lexosh

Topalli tregon se për kë e kishte fjalën kur tha se ‘Kam neveri për ata që mbështesin Bashën’

Jozefina Topalli ka sqaruar sot deklaratat e saj, të bëra mbrëmjen e djeshme në emisionin ‘Debati në Channel One’, përballë gazetarit Roland Qafoku. Me një status në Facebook, Topalli shprehet se kishte neveri për ata oligarkë që pasi kërkojnë mandatin e dytë për Edi Ramën, tani kërkon edhe një mandat të dytë për Lulzim Bashën. […]

Vazhdo të lexosh