Basha: Ja 15 kriminelët e qeverisë Rama. Video

Lulzim Basha, kreu i opozitës, ka publikuar një video sot në rrjetet sociale, e cila shfaq listën e deputetëve të inkriminuar të mazhorancës, listën problematike që rezultoi pas hyrjes në fuqi të ligjit të dekriminalizimit. “Edi Rama erdhi në pushtet së bashku me krimin dhe po kërkon ta mbajë pushtetin së bashku me krimin,” është diçitura që Basha i ka […]

Continue Reading