Arrestohet ish-kryeinspektori i IVMT pasi lejoi ndërtimin pa leje në Llixha

Policia e Elbasanit ka reaguar zyrtarisht në lidhje me arrestimin e ish-kryeinspektorit të Inspektoratit Vendor të Mbrojtjes së Territorit, i cili akuzohet për shpërdorim detyre. Në kuadër të operacionit të koduar “Llixha” në pranga ka rënë ish-kryeinspektori Mark Qosja, banues në Elbasan, dhe shtetasi me inicialet N. K., 50 vjeç, banues në Elbasan, i cili […]

Vazhdo të lexosh