Ish aktorja e “Portokallise”Rudina Dembacaj pranoi lidhjen me Mark Frrokun.

Është konfirmuar vetëm këtë fundjavë lidhja e Rudina Dembacajt me ish-deputetin Mark Frroku. Për aktoren tashmë ka nisur një periudhë e re në jetën e saj. Pas suksesit me emisionin që drejton, me ndihmën e të dashurit të saj, tashmë po provon veten edhe si bizneswomen. Gjatë promovimit të restorantit të saj, Dembacaj falënderoi publikisht […]

Vazhdo të lexosh

Lirohet nga burgu ish deputeti Mark Frroku

Gjykata e Fierit ka liruar ditën e sotme ish-deputetin Mark Frroku. Vendimi është bërë publik ditën e sotme. Frrokut i kishte mbetur edhe 1 vit burg, por gjykata ka vendosur ta pezullojë vendimin. Ndaj Frrokut është vendosur masa e sigurimit ‘detyrim paraqitje’. Mark Frroku ishte dënuar nga Gjykata e Tiranës me 7 vite e 5 […]

Vazhdo të lexosh

Denoncimi: Mark Frroku na ka shfrytëzuar pë prostitucion

Në emisionin “Opinion”, gazetarja Anduela Llabani deklaroi se në Prokurorinë shqiptare disa vajza kanë bërë denoncim ndaj ish-deputetit. Janë 15 femra që kanë depozituar kallëzim kundër Mark Frrokut të cilin e akuzojnë se i ka shfrytëzuar për prostitucion në Belgjikë. Këto denoncime janë bërë pak muaj më parë dhe janë përdorur nga organi i akuzës. […]

Vazhdo të lexosh