Mediu: Opozita mbështetje maksimale nga Uashingtoni për zgjedhje të lira

Në një status në Facebook, Mediu shkruan se ambasada amerikane dhe ish-zyrtari gjerman i partisë CDU theksojnë problemin e blerjes së votave, situatës së krimit dhe trafikut të drogës, ndërsa mediat pranë qeverisë kanë interpretuar atë pjesë të lajmit sipas interesit. Kryetari i republikanëve ka theksuar se opozita dhe kryetari i saj Lulzim Basha ka […]

Vazhdo të lexosh