Përleshje dhe të shtëna me armë në Lungomare të Vlorës. Dyshohet për një të plagosur.

Të shtëna me armë në Lungomare të Vlorës. Të shtënat janë dëgjuar në zonën e “Ujit të Ftohtë” dhe policia ka nisur verifikimet e ngjarjes. Dyshohet për një të plagosur. Sipas informacioneve paraprake dyshohet se ka patur një konflikt mes disa personave në një lokla të zonës. Polcia është në vend ngjarje për të hetuar […]

Vazhdo të lexosh

Rilindja shtron me beton edhe detin/Foto

Kohët e fundit, mes vlonjatëve që ecnin përgjatë Lungomares ngjalli habi një njollë e zezë në det. Shumë vetë nuk kishin vënë re asgjë të çuditshme, por kishte të tjerë që kishin parë natën një platformë në formë disku. Për shkak të errësirës nuk dallohej qartë se çfarë ishte ky fenomen në det. Punimet në […]

Vazhdo të lexosh