Ksamil/ Grabisin kasafortën me para të një supermarketi

Sipas policisë është grabitur një supermarket nga disa persona ende të paidentifikuar, të cilët kanë marrë kasafortën me para dhe janë zhdukuar pa lënë gjurmë. Dyshohet se vjedhja është bërë në bashkëpunim nga dy persona, ende të paidentifikuar, me automjetin tip “Ford Eskort” me targa TR 8658 R, i cili është gjetuar i braktisur në […]

Continue Reading

Grabitet një agjensi e transferimit të parave në Fushë-Krujë

Një agjenci e transferimit të parave është grabitur nën kërcënimin e një pistolete. Mësohet se grabitësi me kapuçin e xhupit në kokë dhe nën kërcënimin e armës ka marrë rreth 200 mijë lekë të reja. Policia ka nisur punën për identifikimin e autorit të grabitjes së kësaj agjencie të transferimit të parave në pronësi të […]

Continue Reading