Basha: Nuk do ta lejoj Ramën ta marrë këtë fushatë prej hunde/ Video

Lulzim Basha, po zhvillon një miting elektorale në njësinë 4. Basha, në fjalën e tij, “në lagjen time të vjetër” siç u shpreh, tha se “Ramën nuk do ta lejoj të marrë këtë fushatë për hunde.” “Reforma kushtetuese, reforma e sistemit zgjedhor, – tha kryedemokrati, – përfshirë votimin dhe numërimin elektronik nuk është asgjë tjetër më […]

Continue Reading

Basha i drejtohet Ramës: S’do të lejojmë të marrësh peng demokracinë

Lulzim Basha, i ka drejtuar një thirrje,  kryeministrit Edi Rama, nga çadra e protestës: “Dua t’i them fare qartë Edi Ramës se në asnjë mënyrë, në asnjë formë, në asnjë moment, nuk do të lejojmë të marrësh peng demokracinë shqiptare dhe të drejtën për zgjedhje të lira dhe të ndershme! Ora e përballjes po afron! […]

Continue Reading