Lefter Koka i PS-së firmos për Bindjen e Titit. Ka mbet pa firmos dhe Nexhmije Hoxha

Astrit Patozi, ka reaguar pas akuzave të PD se Kuvendi falsifikoi dokumentacionin, që Bindja Demokratike të regjistronte kandidatët në Komisionin Qendror të Zgjedhjeve. Patozi thotë se BD nuk e ndalon asgjë për të garuar, dhe sqaron se BD ka dy deputetë që kanë firmosur në KQZ, Lefter Koka dhe Andi Përmeti. Reagimi i plotë: ASGJË NUK E […]

Vazhdo të lexosh

Lefter Koka sulmon haptazi Ramën: Tritolin e vunë zagarët e Rilindjes/ Video

Lefter Koka ka reaguar me ashpërsi pas shpërthimit me tritol të një zyre të LSI-së në Durrës. Ai ka fajësuar haptasi socialistët, si autorë. “Askush nuk mund te ndale vullnetin e qytetareve te ndershem durrsake!  As Zagaret e Rilindjes! “Kjo sigurisht vjen pa thirrjeve të eksponentëve  kryesorë të Partisë Socialiste, të cilët i bëjnë thirrje Policisë, pas […]

Vazhdo të lexosh