Rama e Lavrov komentojnë marrëdhëniet mes dy vendeve

Në konferencën e përbashkët për mediat, kryeministri Edi Rama e ministri i jashtëm rus, Lavrov iu përgjigjën interesit të gazetarëve lidhur me marrëdhëniet mes dy vendeve, dhe se sa do të ndikojë kjo vizitë në Moskë e kreut të qeverisë shqiptare. “Nuk është sekret por fakt që marrëdhëniet tona janë në mjaft nivele mjaft të […]

Continue Reading