Monika Kryemadhi dhe Bebe Rexha kërcejnë në dasmën e kushëririt në SHBA. VIDEO

Monika Kryemadhi dhe këngëtarja me origjinë dibrane që jeton në SHBA me famë kudo në botë tashmë, Bebe Rexha kanë qenë bashkë në një dasmë ku edhe kanë kërcyer me njëra-tjetrën. Monika Kryemadhi na ka treguar përmes rrjeteve sociale për dasmën e djalit të dajës së saj në SHBA “Jam e lumtur dhe krenare, që […]

Continue Reading