Berisha: Janë të tmerruar

Ish-Kryeministri Sali Berisha e konsideroi prishjen e seancës parlamentare sot si të qëllimshme nga ana e deputetëve të mazhorancës në kohën kur ai ishte duke folur. “Nuk ka shqiptar që s’e kupton u prish seanca e sotme. Kur foli Ben Blushi dhe iu drejtua Blendi Klosit… Ndrikulla rrinte aty në këmbë dhe bënte sikur nuk dëgjonte, 2 […]

Vazhdo të lexosh