Rama mbledh Kryesinë e PS

Partia Socialiste ka mbledhur paraditen e sotme Kryesinë e Partisë, ku përveç diskutimeve për sesionin e ri do të diskutojë dhe rendin e ditës për Asamblenë që mbahet të premten e 6 shtatorit, ku do të analizohet performanca e qeverisë. Mbledhja po  zhvillohet në Pallatin e Kongreseve,  ku i pranishem eshte dhe kryesocialisti dhe kryeministri […]

Vazhdo të lexosh