Vrasja e Klodian Rashës, VV: Të arrestohet Ardi Veliu, manipuloi provat

“Nuk ka drejtësi për Klodianin me Ardi Veliun e lirë dhe në krye të Policisë”, thuhet në një reagim të VV-së dega Shqipëri, një ditë pas publikimit të videos së plotë, ku duket qartazi ekzekutimi i të riut nga një efektiv policie. VV thekson se në media u publikuan pamjet filmike të një prej kamerave […]

Continue Reading