Shtatë deputetë të opozitës i drejtohen Metës: Bëj publike debatet në Këshillin e Sigurisë për drogën

Shtatë deputetë të opozitës i kanë nisur një letër presidentit të Republikës, Ilir Meta. Letra është nënshkruar nga deputetët e PD dhe LSI të Komisionit të Sigurisë, Flamur Noka, Myslim Murriz, Endrit Braimllari, Isuf Çelaj, Ervin Salianji dhe Luan Rama. Në letër thuhet se më 11 nëntor të vitit të shkuar ka pasur një mbledhje […]

Vazhdo të lexosh