VIDEO/ Kërcënohen me jetë studentët protestues

Një person i cili para pak ditësh u akuzua nga studentët protestues si spiun dhe përçarës pasi kishte kërkuar që të mbyllte protestën e studentëve para kryeministrisë. Ai u kishte marrë batanijet me pretekstin se do ti lante dhe do i sillte sërish është shfaqur sërish në protestë. Ai së bashku me një person tjetër […]

Continue Reading

Kërcënohen pronarët e autobuzëve të Beratit që transportojne protestues drejt Tiranës

Kreu i Partisë Demokratike në Berat, Gazmend Azizi, ka denoncuar ditën e sotme publikisht se pronarët e autobusëve që do niseshin drejt Tiranës me qytetarë që do i bashkoheshin protestës së opozitës, janë kërcënuar. Referuar kreut të PD-së, pas këtyre kërcënimeve, pronarët e autobusëve nuk janë nisur drejt kryeqytetit. Më tej, Azizi, ka bërë me […]

Continue Reading