Mahnitëse/ Eleni Fouriera shfaqet me bikini. FOTO

këngëtarja me origjinë shqiptare Eleni Foureira mori një famë të jashtëzakonshme. Ajo zhvilloi edhe një turne nëpër Europë. Por gjatë koncertëve dhe udhëtimeve të saj për biznes ka gjetur kohën edhe për pushime. Në llogarinë e saj në Instagram, Eleni shfaqet në superformë dhe trupi i saj nuk ka asnjë të metë, siç shkruajnë edhe […]

Continue Reading

Nga Kreshnik Çollaku/ Breshër koncertesh e këngëtarësh në Tiranë.

Ave Cesare, Morituri te salutant… Ermal Meta,Rita Ora,Dua Lipa e kushedi sa të tjerë. Taktikë e vjetër që nga Roma e lashtë,kur populli nuk ka bukë,shpalleshin jave lojrash me gladiatorë në Coloseum. Populli hutohet,harron hallet e varferinë. Jetë të gjatë Perandorit “Ave Cesare morituri te salutant” (ata që po vdesin të nderojnë). Në Tiranë,Bashkia premton […]

Continue Reading

Shikoni se çfarë i thotë taksisti Kosovar këngëtares Vesa Luma

Këngëtarja kosovare ishte duke udhëtuar me taksi kur kënga e saj filloi në një radio. Teksa e dëgjonin këngën, taksisti filloi të flas për Vesën tjetër duke mos e ditur se ajo që ishte në taksi ishte autorja e këngës. “Kjo këngtarja 2 metra e gjatë…” ishte një nga komentet e taksistit pranë Vesës. Këtë […]

Continue Reading

Këngëtarja 28 vjeçare Ruse do marri pjesë në Eurovizion me karrocë/Video

“Flaka po digjet” titullohet kënga e ruses e cila do të jetë pjesë e Eurovizionit që mbahet në datat 9,11 dhe 13 maj. Këngëtarja sivjet do ti mbushë 28 vjet dhe është në karrocë që nga mosha e re, raportojn mediat ruse. Rusia ka vendosur që mos ti mungojë garës këtë vit edhe pse ajo […]

Continue Reading