Soni Malaj tregon arsyen pse mori një talent të ri për këngën e re/ Video

Këngëtarja Soni Malaj është në përfundim të përgatitjeve të projektit të ri. Ekipi i Mirage ishte i pranishëm në parapaskenë teksa po xhirohej klipi dhe nga aty Soni dha një intervistë të shkurtë. Duke folur rreth klipit të ri, Soni tregoi edhe arsyen pse mori një talent të ri për këtë këngë. Ndiqeni videon e […]

Continue Reading

I kushton këngë mamasë që nuk e ka më. Përlotet juria dhe publiku. Video

Në këtë video Ashly është një gocë me talent të jashtëzakonshëm që performoi në X Factor me këngën “I will always love you”, transmeton Shqiperia ime. Por brenga e saj e jetës për të cilën këndoi këtë këngë ishtë vdekja e mamasë së saj që do ta kujtojë gjithë jeten. Përformanca dhe historia e trishtë […]

Continue Reading

Nexhmie Pagarusha, sjell një këngë kushtuar nënës

Nexhmije Pagarusha kësaj radhe vjen me një bashkëpunim me këngëtaren Yllka Kuqi, me një këngë tepër të veçantë dedikuar nënave. Në një prononcim për Telegrafin, këngëtarja Pagarusha rrëfehet për këtë rikthim të veçantë pas kaq vitesh në skenë. “Nuk e di a ka ndonjë njeri të paprekur nga ata që e kanë përjetuar vdekjen e […]

Continue Reading