Kazanët e “Lasgushit” në aksion. Intervista me kurriz e “kazanit” të Bolinos.

Ngjarjet kanë lëvizur me shpejtësi mbrëmjen e sotme pasi një ocifer policie i larguar tashmë nga vendi, denoncoi se i është vendosur pistoleta në kokë për të mbyllur çështjen në ngarkim të djalit të deputetit të Krujës, Rrahman Rraja. Kujtojmë se oficeri i policisë, Emiljano Nuhu tha se “deputeti Taulant Balla, kryebashkiaku Artur Bushi, deputeti […]

Vazhdo të lexosh

Presidenti Meta u del në krah gazetarëve

Presidenti i vendit, Ilir Meta ka dalë në mbështetje për gazetarët, gjatë një takimi të zhvilluar me ta dhe përfaqësues të medias në vend. Presidenti e ka nisur fjalën e tij me një mbështetje të hapur për gazetarët, duke apeluar të mos intimidohet dhe cenohet integriteti i gazetarëve. “Kur deformohet dhe kur cenohet liria dhe […]

Vazhdo të lexosh