E frikshme/ Një fantazëm është filmuar nga kamerat, teksa futet në dhomën e një shtëpie. Video

Një video e frikshme po qarkullon së fundmi në internet. Një fantazëm është filmuar nga kamerat, teksa futet në dhomën e një shtëpie. Pronari i kësaj shtëpie, Stephen Lee fillimisht i kishte instaluar kamerat për të regjistruar partnerin e tij James, dhe dy qentë e tyre. Por pas një sërë ngjarjesh të pashpjegueshme, ai u […]

Vazhdo të lexosh

Demiraj/ Njëri prej radarëve është fikur në mes të një operacioni duke e lënë gomonen që të largohet.

Me një letër drejtuar ministres së Mbrojtjes, Mimi Kodheli, Ministri në detyrë, Demiraj, shkruan se radarët nuk punojnë tamam, nuk dallojnë mjetet dhe njerëzit. Demiraj ka treguar se në një rast në korrik të 2017, njëri prej radarëve është fikur në mes të një operacioni duke e lënë gomonen që të largohet. Sipas tij, radarët […]

Vazhdo të lexosh

Kapen sms që i dërgoheshin Blushit gjatë seancës së djeshme. Ja kush ia dërgonte.

Gjatë seancës së djeshme parlamentare të tensionuar me sharje dhe akuza të forta mes deputetit Ben Blushi dhe kryeministrit e më pas edhe ministrave, kreu i LIBRA është fotografuar teksa shkëmben mesazhe në celularin e tij. Një prej tyre, publikuar nga Tiranapost.al është komunikimi me analistin Andi Bejtja. Kamerat e Kuvendit kanë fiksuar edhe një […]

Vazhdo të lexosh