Grabitje me armë në Korçë. Grabitësit masakrojnë një familje dhe marrin kasafortën me lekë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur gjatë natës në zonën e Korçës. Burime nga policia thanë se persona të paidentifikuar pasi kanë dhunuar një familjen, i kanë marrë kasafortën me para. Sipas policisë, mëngjesin e sotëm në Komisariatin e Korçës, është paraqitur dhe ka bërë kallëzim 53-vjeçari me inicialet N. B., banues në fshatin Kamenicë. […]

Vazhdo të lexosh