Qëllohet me breshëri kallashnikovi drejt shtëpisë së gazetares Klodiana Lala.

Është qëlluar me breshëri kallashnikovi drejt shtëpisë së gazetares Klodiana Lala. Bresheritë janë shkrehur në banesen e gazetares gjatë orëve të natës. Policia akoma nuk ka dhene nje version te ngjarjes dhe eshte duke hetuar rreth ketij agresioni. Plumbat kanë goditur muret dhe janë thyer xhamat e banesës. Klodiana Lala eshte gazetare e News24 dhe njihet […]

Vazhdo të lexosh