Zbulohet gruaja që akuzoi për kanosje dhe kërcënime ish deputetin e Partisë Socialiste, Hamit Kosta

Zbulohet gruaja që akuzoi për kanosje dhe kërcënime ish- bashkëshortin dhe ish- deputetin e Partisë Socialiste, Hamit Kosta. Gruaja në foto quhet Elda Tabaku, 38 vjeçe nga Elbasani dhe ka denoncuar ish- deputetin socialist me të cilin kanë bashkëjetuar për 10 vite, ndërsa kanë edhe një vajzë. Ish-deputeti socialist, Hamit Kosta është lënë në burg, […]

Vazhdo të lexosh