Ky është goli i këtij viti/ Video

Ish-mesfushori i skuadrës italiane të Interit, që tani po luan në Kinë te skuadra e Shanghai Shenhua, ka shënuar një gol vërtetë të bukur. Kolumbiani shënoi në fitoren 3:1 të Shanghai Shenhua ndaj Guangzhou dhe realizoi nga gjuajtja e lirë. Goditja e Guarin ishte tepër e fortë, e pakapshme si për portierin, ashtu edhe për […]

Vazhdo të lexosh