Çmëndet tifozi i Liverpoolit/ Shaqiri eja dhe merr gruan time, ajo është e jotja

Xherdan Shaqiri ishte “Heroi” i ndeshjes së mbrëmshme të Liverpoolit kundër Manchester United. Fillimisht rezultati ishte 1-1, por sulmuesi shqiptar hyri në lojë në minutën e 70-të dhe brenda 10 minutave shënoi dy gola. Kjo i lumturoi jashtë mase fansat e Shaqirit, të cilët menjëherë pas përfundimit të lojës, vërshuan me komente nëpër rrjetet sociale. […]

Vazhdo të lexosh

Shqiptari prostituonte gruan e tij 30-vjeçare në këmbim të shumave monetare. Arrestohet

Siç raportojnë sot mediat greke, shqiptari prostituonte gruan e tij 30-vjeçare në këmbim të shumave monetare. Ai është arrestuar në Katerini të Greqisë pasi shfrytëzonte për prostitucion bashkëshorten e tij, po shqiptare. Siç raportojnë sot mediat greke, shqiptari prostituonte gruan e tij 30-vjeçare në këmbim të shumave monetare. Në momentin e arrestimit, policia i gjeti […]

Vazhdo të lexosh

Rama shkarkon gruan e Dashamir Shehi-t

Shkresa mban datën 22 shkurt e ka të bashkëlidhur edhe një vendim të një ditë më parë, ku përcaktohen edhe arsyet mbi të cilat argumentohet kjo kërkesë që i drejtohet kreut të komisionit të Ekonomisë Erjon Braçe e për dijeni edhe kabinetit të kryeministrit. “Bordi i Autoritetit të Mbikëqyrjes Financiare në mbledhjen e darës 21 […]

Vazhdo të lexosh