LSI-ja i bashkohet PD-së: Të merret masë ndaj Bushatit me sjellje rrugaçërore

Pas një fjalimi tërësisht të politizuar dhe në mënyrë të paprovokuar, Bushati në mungesë të argumentave dhe si pasojë e dështimit të axhendës integruese, në mbrojtje të vetvetes zgjodhi të ofendojë personalisht kryetarin e komisionit, z.Genc Pollo, dhe vijoi të përgojonte dhe deputetë të tjerë të opozitës . Deputetët e LSI-së në Komisionin e Integrimit […]

Vazhdo të lexosh

A i ka ‘këshilluar’ Henri Çili, Grida Dumën dhe Ervin Salianji për të mos shkuar në çadër dhe protestë?

Çadres se protestes prej kohesh i ka munguar prania e dy sekretareve te PD-se. Behetj fjale per sekretaren per mardheniet me publikun,Grida Duma dhe sekretarin per aksionin  qytetar, Ervin Salianji që per hir te vertetes duhet thene se i la qytetaret ne balte nga frika. Kjo mungese eshte vene re edhe nga demokrate te shumte te […]

Vazhdo të lexosh