Përparim Spahiu: E turpshme, kryeministri ynë bën avokatin e Athinës

Ka reaguar dhe Kryetari i LSI-së në Tiranë, Përparim Spahiu ne lidhje me deklaratat e Edi Ramës lidhur me shtrirjen e Greqisë me 12 milje. Spahiu thotë në një reagim në Facebook, se avokatia që kryeministri i Shqipërisë po i bënë Athinës është e turpshme. Reagimi i plote: “E turpshme avokatia që KM vazhdon t’i […]

Continue Reading