Shkëlqen sërish Neymar/ Video

Paris Saint Germain vijon me formën e mirë në Ligue 1 duke marrë tri pikë edhe në javën e tretë pas fitores 6-2 ndaj Tuluzës, shkruan Gazeta Express. Në “Parc des Princes” Neymari debutoi në mënyrën më të mirë të mundshme, duke shënuar 2 gola dhe asistuar për një tjetër. Neymar (31’ dhe 90’), Adrien […]

Vazhdo të lexosh

Dybala mposht Barcelonën/ Video

Dybala shënoi dy herë në pjesën e parë në ndeshjen që Juventus po luan në shtëpi përballë Barcelonës. Në pjesën e dytë Chielini shënoi golin e tretë duke vulosur dominimin e italianëve. Në pjesën e dytë Chielini shënoi golin e tretë duke vulosur dominimin e italianëve. Add new comment  

Vazhdo të lexosh