Horror në Londër/ Shqiptari masakron me levë një femër vetëm se ajo nuk pranonte të martohej me të.

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Londër ku një shqiptar ka dhunuar brutalisht shqiptaren B.Sulaj. Nga ekspertiza ligjore mësohet se Sulaj kishte pësuar lëndime të rënda, thyerje të kafkës, thyerje të shtyllës kurrizore, dhe lëndime të rënda në duar duke qëndroi 4 javë në spital. Sipas prokurorisë Fatmir Stefasani e ka dhunuar pasi insistonte […]

Vazhdo të lexosh

Tiranë: Burri godet me tullë në kokë 3 vajza

Ngjarja ka ndodhur para pak minutash në Tiranë pranë zonës së stadiumit “Dinamo”. Qytetarët të pranishëm në vendngjarje raportojnë se një person ndoshta jo në gjendje të mirë mendore, ka goditur me tullë tre vajza në kokë. Dëshmitarët shprehen se vajzat janë dërguar menjëherë në spital dhe aktualisht pranë vendngjarjes kanë mbërritur forcat e policisë. […]

Vazhdo të lexosh

Grusht në futboll/ Melo ka goditur me grushta një futbollist të skuadrës kundërshtare. VIDEO

Felipe Melo i cili për disa sezoni luajti në Europë, tashmë është kthyer në kampionatin brazilian ku është bashkuar skuadrës së Palmeriasit. Por ashtu si dhe në Europë, Melo, vijon të jetë i dhunshëm në fushën e blertë, ku këtë herë ka goditur me grushta një futbollist të skuadrës kundërshtare. Viktimë e dhunës së mesfushorit […]

Vazhdo të lexosh